picture

blog

recept

Velký průvodce vietnamskou kuchyní – část IV.

14. Června

Jsme zpět s naším průvodcem po největších delikatesách vietnamské kuchyně! V poslední části jsme se zaměřili na přílohy a dezerty – tentokrát se tedy vaše mlsné jazýčky mohou těšit na pořádnou nálož sladkých i slaných delikates. Pojďme se do toho pustit.

 

 

Přečíst článek

recept

Velký průvodce vietnamskou kuchyní – část III.

18. Května

Vítáme vás u další části našeho průvodce vietnamskou kuchyní. V dnešním díle se podíváme na dalších šest tradičních pokrmů, které byste při své návštěvě Vietnamu rozhodně neměli vynechat. Jdeme na to.

 

 

Přečíst článek

recept

Vietnamský Nový rok: 2021 je rokem Kovového buvola

15. Února

V pátek 12. února 2021 vyvrcholily oslavy nového lunárního roku. Tento svátek se slaví v mnoha asijských zemích, včetně Vietnamu. Vietnamský Nový rok znám jako Tết patří ve vietnamské kultuře k vůbec nejdůležitějším svátkům v roce a stejně jako české Vánoce je Nový rok svátkem klidu, míru, lásky a pokoje.

 

Přečíst článek

recept

Velký průvodce vietnamskou kuchyní – část II.

25. Ledna

Vítáme vás zpět u našeho průletu vietnamskou kuchyní. Dnes vám přinášíme várku dalších šesti tradičních vietnamských pokrmů, které byste si při návštěvě této země rozhodně neměli nechat ujít. Pohodlně se usaďte a nechte se unést do světa exotických vůní a chutí.

 

 

Přečíst článek

776 868 383