picture

Asijské kuchyně a recepty

Připravte si autentické delikatesy z asijské kuchyně. V této sekci najdete recepty na to nejlepší, co tento kout světa může nabídnout –⁠ od jarních závitků až po Bún bò Nam Bô. Asie je známá pro své unikátní chutě a vůně, s našimi recepty si kousek z ní přenesete i k vám do kuchyně.

 

 

 

recept

Recepty na vietnamské nudle s kuřecím masem

3. Října

Vietnamská kuchyně Asijské kuchyně a recepty

Milujete vietnamská jídla, ale neumíte si je připravit sami doma? Přinášíme vám dva oblíbené recepty na vietnamské nudle s kuřecím masem, podle kterých to zvládnete levou zadní. Pojďme se do toho pustit.

 

Přečíst článek

recept

Jak připravit čerstvé letní závitky

31. Května

Vietnamská kuchyně Asijské kuchyně a recepty

Letní závitky si získaly srdce kdekoho. A není se čemu divit – tento rychlý, výživný a zdravý pokrm vás dokonale zasytí, zároveň vám ale nabídne lahodné kombinace surovin zamotané v úhledném balíčku, jen strčit do pusy. Dnes se podíváme na to, jak si připravit ty pravé vietnamské letní závitky. S trochou cviku z vás za chvíli budou opravdoví mistři!

 

Přečíst článek

recept

Tradiční vietnamské polévky (i jiné než phở)

30. Března

Asijské kuchyně a recepty Vietnamská kuchyně

Milujete vietnamskou kuchyni, po silném vývaru phở bo se můžete utlouct, ale zároveň byste rádi ochutnali i jiné typy vietnamských polévek? Právě pro vás je dnešní článek jako dělaný. Představíme vám v něm roztodivné druhy polévek, a co víc, pokud se vám z jejich popisu začnou sbíhat sliny, přijďte je k nám ochutnat – všechny je totiž máme v nabídce! Pojďme tedy na to.

 

Přečíst článek

recept

Vietnamské saláty vás zasytí a udrží ve formě

11. Března

Asijské kuchyně a recepty Vietnamská kuchyně

Daří se vám dodržovat novoroční předsevzetí ohledně hubnutí a zdravějšího jídelníčku, ale dokola se opakující zeleninové saláty už vám lezou krkem? Vyzkoušejte jejich vietnamskou variantu. Je plná vitaminů, nových chutí a nespočet variací jen tak neomrzí.

 

Přečíst článek

recept

Jak si uvařit pravé Pad Thai?

29. Ledna

Vietnamská kuchyně Asijské kuchyně a recepty

Pad Thai má své místo především v thajské kuchyni, populární je však i v ostatních asijských státech, Evropě či Americe. V samotném Thajsku existuje nespočet variant přípravy tohoto oblíbeného pokrmu: na své si přijdou vegetariáni, milovníci masa i mořských plodů. A co je na něm nejlepší? Můžete si ho jednoduše připravit doma. Poradíme vám, jak na to.

 

 

Přečíst článek

776 868 383